Головна > Про компанію

Про компанію

ZAMP — український постачальник автомобільних запчастин. Ми імпортуємо і продаємо автозапчастини провідних виробників США, Європи та інших зарубіжних країн. У нашому автомагазині представлений великий вибір найменувань, доступних в наявності. Кращі європейські та американські автомобільні запчастини в Україні. За розумними цінами, зі зручним сервісом з підбору і особистим менеджером.

Каталоги автомобільних запчастин ZAMP регулярно оновлюються. Даний веб-сайт являє собою зручний інтернет-магазин автозапчастин. Робити покупки ви можете онлайн. Ми працюємо тільки з перевіреними заводами, які виробляють сертифіковані автомобільні запчастини для іномарок.

ZAMP орієнтовані на побудову довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин зі своїми клієнтами. Уважне і передбачливе ставлення до кожної людини є основою нашої корпоративної етики.

Ми пропонуємо клієнтам наступні важливі переваги:

Персональне обслуговування

  • Індивідуальні експертні консультації та повний супровід. Кожен клієнт отримує персонального менеджера, який відстежує весь цикл роботи з замовленням
  • Зручний сервіс по підбору запчастин для авто, які на 100% підійдуть для вашого ТЗ. Для надійності підбираються автозапчастини по він коду
  • Оперативні відвантаження деталей з наших складів в Україні
  • Оперативний документообіг і безпечна форма оплати

Гарантія повернення коштів

  • Ми не продаємо "кота в мішку". Протягом 2-х тижнів після отримання клієнтом замовлення, в разі підтвердженого фотографіями браку або неправильно підібраного товару — ми обміняємо запчастини авто або повернемо гроші.

Для оптових покупців, автодилерів та співробітників станцій ремонтно-технічного обслуговування

  • Особистий кабінет зі зручним каталогом
  • Фіксовану систему знижок від реальної, ринкової ціни на запчастини Zamp
  • Працюючи з нами, ви завжди можете бути впевнені в грамотному і ввічливому обслуговуванні, швидкості та точності виконання замовлень, високій якості продукції.

Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

Оперативна підтримка
Гарантія на встановлення
Самовивіз місто Київ
Повернення протягом 2 тижнів