Головна > Статті > Купуйте авто запчастини вигідно для себе та якісно для Вашого Авто!

Купуйте авто запчастини вигідно для себе та якісно для Вашого Авто!

22 / 01 / 2021

Як не переплатити за бренд та не попастися на відверту підробку низької якості? Це мабуть найпоширеніше запитання всіх автовласників, які зіткнулися з необхідністю ремонту авто.

Постараємося допомогти вам в цій статті.

Для початку давайте визначимося з тим, які ж бувають аналогові запчастини:

Якщо ви є власник нової машини, яка ще перебуває на гарантії (або її окремі вузли і агрегати), то все ж краще поїхати до офіційного дилера і купити оригінальну запчастину, щоб ви не «злетіли з гарантії».

Інший випадок, коли ваша машина вже не нова або ви з яких-небудь причин не хочете переплачувати гроші за її обслуговування. Або ви хочете замінити пошкоджену / зношену кузовну запчастину, яка не відповідає за безпеку авто і яка не виконує критично важливих функцій, то в цьому випадку можна сміливо купувати аналог. Тільки не зовсім вже очевидну і неякісну підробку з віддалених провінцій Китаю.

Компанія ZAMP співпрацює тільки з великими заводами-конвеєрами, які працюють за ліцензією виробника і часом закріпили за собою статус надійних постачальників аналогових автозапчастин по всьому світу. Деталі виготовлені за ліцензією прослужать рівно стільки ж, скільки оригінал.

Не потрібно боятися не оригінальних речей, головне - вибирати з розумом.

Оперативна підтримка
Гарантія на встановлення
Самовивіз місто Київ
Повернення протягом 2 тижнів